Veškeré výstavní, prezentační a reklamní systémy včetně tisku a kompletace. Nabízíme grafické zpracování návrhu tisku v našem studiu. Kvalitní design, snadná manipulace a montáž. Ke všem výrobkům poskytujeme servis.

VÝSTAVNÍ, PREZENTAČNÍ A REKLAMNÍ SYSTÉMY

Výstavní a prezentační systémy jsou prostředkem pro vaši firemní reklamu a reklamní materiály nejrůznějších druhů.

 

 

Roll Up
Roll Up

Roll Up banner

Roll up banner nebo také roll up stojan či rolap reklama je přenosný prezentační systém roletového typu. Patří mezi nejpoužívanější reklamní systémy a to nejen pro svoji jednoduchost, ale zejména pro svůj působivý design a skladnost. Potištěný banner je uložen v kazetě, která ho chrání před poškozením. Roletový mechanizmus zajišťuje snadnou a rychlou instalaci tohoto reklamního systému.

 

Tisk ROLL UP Brno

Tiskneme na klasický PVC banner  nebo na velmi kvalitní PVC banner Ferrari s jemnou strukturou. Naši tiskárnu najdete v Újezdu u Brna (okres Brno-venkov).

Stojany na banner
Stojany na banner

Stojany na banner

Napínací banner stojany jsou lehké a snadno sestavitelné reklamní systémy vyznačující se stylovým designem, kterým podtrhnete Vaši prezentaci. Snadná manipulace a lehkost konstrukce Vám zajistí snadný převoz, ale zejména rozložení a složení banneru během okamžiku. Tyto stojany jsou nejčastěji využívány na promo akcích, výstavách či firemních akcích.

Reklamní plachty
Reklamní plachty

Reklamní plachty

Reklamní plachty můžete zavěsit kdekoliv potřebujete - na fasádu domu, lešení či plot nebo např. do stojanu na banner. K zavěšení slouží úchytová oka, která jsou umístěna po obvodu banneru. Tisk probíhá v naší tiskárně v Újezdu u Brna (okres Brno venkov).

 

Dodáváme po celé ČR (Praha, Ostrava, Mladá Boleslav, Plzeň, Zlín, České Budějovice, ...). Pokud nemáte vlastní grafický návrh, připravíme Vám ho v našem studiu. Stejně tak Vám nabízíme i konečnou instalaci plachty na Vámi určené místo.

 

Vyberte si nejvhodnější materiál reklamní plachty:

  • Banner - klasický PVC banner, nejčastěji používaný materiál - vhodný do interiéru i exteriéru.
  • Mesh banner (PVC síťovina) - vhodný do míst, kde musí plachta odolávat silným povětrnostním podmínkám - vhodný do exteriéru.
  • Solvotex (textilie) - vhodný pouze do interiéru.

 

Odešlete nám poptávku na reklamní plachtu a my Vám obratem na e-mail zašleme její cenovou kalkulaci. Poté si ji můžete ihned objednat.

Reklamní vlajky
Reklamní vlajky

Reklamní vlajky

Reklamní vlajky, ať už muší křídla nebo beach vlajky, jsou velmi originálním a poutavým prostředkem reklamy. Nabízíme různé velikosti vlajek, samozřejmostí je i potisk metodou digitální sublimace nebo disperzním sítotiskem. Duralová konstrukce zajišťuje vysokou odolnost proti větru a dlouhodobou životnost. Také tkanina používaná na vlajky je díky originální elastické struktuře větruvzdorná.

Promo stolky
Promo stolky

Promo stolky, prezentační a reklamní pulty

Promo stolky, které jsou také označovány jako reklamní stolky, prezentační pulty a reklamní pulty, vám přijdou vhod na výstavách, reklamních, ochutnávkových a předváděcích akcích. Vyrobíme vám promostolek s vaší grafikou.

 

Stolky jsou skládácí. Přenesete je ve dvou taškách, které jsou součástí. Viditelné plochy můžete mít libovolně potištěné. Tisk je zalaminovaný a tak snadno omyvatelný.

Prezentační stěny
Prezentační stěny

Prezentační stěny - POP UP stěny

Prezentační stěny nebo taky výstavní stěny či reklamní stěny jsou nejoblíbenějším přenosným prezentačním systémem. Jsou snadno sestavitelné, velmi stabilní a zajistí vám atraktivně vypadající reklamní plochu, která přitáhne pozornost. Vybrat si můžete z různých velikostí a tvarů reklamních stěn.

Klaprámy
Klaprámy

Klaprámy

Klaprámy, zaklapávací rámy jsou vhodné pro umístění letáků, plakátů, reklamních sdělení…  Rámy jsou hliníkové, je možné je přišroubovat na zeď a pouze měnit motivy. Výměna je snadná a rychlá. Grafiku kryje antireflexní fólie. Rámy dodáváme včetně montážního materiálu. Do všech formátů vám dodáme tisky.

Plakátové lišty
Plakátové lišty

Plakátové lišty

Lišty na plakáty jsou určené pro zavěšení plakátů, reklamních sdělení, nebo například map. Hliníkové plakátové lišty dodáváme vždy ve dvou kusech, jedna z lišt je opatřena dvěma háčky pro zavěšení.

Reklamní tabule, cedule, poutače, áčka
Reklamní tabule, cedule, poutače, áčka

Reklamní tabule, cedule, poutače, áčka

Reklamní tabule, reklamní cedule, reklamní áčka a ostatní reklamní poutače jsou určeny primárně do venkovního prostředí. Zvýšená odolnost proti povětrnostním vlivům je zajištěna stabilní hliníkovou konstrukcí. Snadná výměna plakátů či reklamních sdělení. Tisk je chráněn anti-reflexní fólií.

Stojany na prospekty
Stojany na prospekty

Stojany na letáky, katalogy, časopisy a prospekty

Stojany na prospekty, časopisy, letáky a katalogy jsou nejvyužívanější reklamní systémy. Slouží k umístění firemních katalogů, letáků, časopisů, prospektů, informačních tiskovin. Svoje využití najdou na výstavách, promo akcích, v obchodních centrech, ale i v každodenním fungovaní firmy - vaše katalogy, reklamní letáky, časopisy nebo prospekty máte vždy po ruce a na očích.

Distanční šrouby
Distanční šrouby

Distanční šrouby

Distanční šrouby slouží k uchycení informačních a reklamních tabulí. Využití distančních šroubů je velmi variabilní, elegantní a zároveň účinné.

Doplňky
Doplňky

Doplňky

Mezi doplňky výstavních systémů najdete například halegenová světla na stěny POP UP, tašky a tyčky na ROLL UPy a další.

Zákazníci nás doporučují:

+Rychlost dodávky

Ověřený zákazník, 01. 09. 2019


+Velmi kvalitní servis služby a příjemná komunikace

Ověřený zákazník, 11. 07. 2019


+rychlost vyřízení objednávky
+ochota
+skvělá komunikace a domluva
+cena vs. kvalita

S obchodem jsme velice spokojení. Objednané zboží jsme potřebovali poměrně rychle dodat. Po telefonické domluvě s velmi ochotnými zaměstnanci nám ... S obchodem jsme velice spokojení. Objednané zboží jsme potřebovali poměrně rychle dodat. Po telefonické domluvě s velmi ochotnými zaměstnanci nám bylo zboží odesláno ještě v ten den. S cenou jsme byli také velice spokojeni, protože u konkurenčních firem (dle rychlého průzkumu internetu) byla vyšší. Určitě doporučuji a všem velice děkujeme za vyřízení.[více]
Ověřený zákazník, 03. 06. 2019

NAPIŠTE NÁM

Nevíte si rady s tiskovými podklady? Zajímají vás doplňující informace k produktům? V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat pomocí tohoto formuláře:

Zavolejte nám
Mobil: +420 608 603 309
Tel.: +420 544 229 763
E-mail: info(zavináč)vystavni-systemy(tečka)cz

 


Navštivte nás

Kangaroo group, a.s.

Komenského 1056

664 53 Újezd u Brna

 

IČ: 29298687

DIČ: CZ29298687

 

Zobrazit na google mapách

 

 

Provozní doba

Po - Pá   8:00 - 16:00


Ohodnotťte Kangaroo group, a.s. na Firmy.cz
Ohodnoťte Kangaroo group, a.s. na Google.com
Sledujte nás na Facebooku

Můžete zaplatit on-line přes platební bránu 3D secure od FIO banky:

Pro on-line platbu přijímáme tyto platební karty:

mastercard maestro visa visa_electron
©2014-2020 Výstavní systémy